Budynek biurowo-handlowy dla biznesu 876 m2.

Obiekt na wynajem, Warszawa, Wawer, Las

Numer zlecenia PIDA467
39 420 PLN
Powierzchnia:
876.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Idealny obiekt dla biur projektów lub siedziby firmy, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Budynek handlowo-biurowy zlokalizowany jest bezpośrednio przy ul. Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Budynek posiada poza wygodnym wjazdem na parking od ul. Wał Miedzeszyński dodatkowy dojazd poprzez ul. Sęczkową drogą wewnętrzną na teren posesji. Powierzchnia działki dla wyłącznego użytku Najmującego wynosi 1082 m2. Stolarka okienna na parterze aluminiowa z szybami bezpiecznymi klasy P4 ( Antisol grafit 6 mm hart. ESG/14+ar/44.4 kl.P-4 Thermofloat), na piętrze i poddaszu stolarka aluminiowa szyby bezpieczne (Antisol grafit 6 mm hart. ESG/16+ar/4 Thermofloat). W wejściu pomieszczenia wiatrołapu wydzielone szybami bezpiecznymi. Drzwi zewnętrzne techniczne antywłamaniowe w klasie bezpieczeństwa ”C”. W „duszy” klatki schodowej zamontowano dźwig hydrauliczny – windę osobową umożliwiający także przejazd osób niepełnosprawnych (udźwig 630 kg lub 8 osób). Budynek został wykonany zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, zasadami sztuki budowlanej. Parking na 12 stanowisk samochodowych.

Doskonały obiekt dla spełnienia marzeń biznesowych. Ułatwieniem jest w „duszy” klatki schodowej zamontowany dźwig hydrauliczny – winda osobowa umożliwiający także przejazd osób niepełnosprawnych (udźwig 630 kg lub 8 osób).Dodatkowy atut to parking na 12 stanowisk samochodowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Wawer, Las
 Cena:  39 420 PLN
 Powierzchnia:   876.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dariusz Jankowski-Dąbrowa

Broker nieruchomości