Lokal na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Kołobrzeg

Numer zlecenia PIFU278
699 000 PLN 6 545 za m2
Powierzchnia:
106.8 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1993
Stan:
Normalny

Opis

Do sprzedaży prezentujemy lokal w sercu miasta, z bezpośrednim wejściem oraz dużym ruchem pieszych.

Lokal położony jest na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta i kołobrzeskiej starówki, na skrzyżowaniu ulicy Mariackiej i Budowlanej, w często uczęszczanym ciągu pieszym oraz samochodowym.

Należy zaznaczyć, że ruch w tym miejscu znacząco się zwiększy ze względu na wielopoziomowy parking zlokalizowany przy ul. Kamiennej, którego budowa aktualnie trwa, a dojście z parkingu do starówki będzie przebiegać przy sprzedawanym lokalu.

Nieruchomość po odpowiednim przystosowaniu sprawdzi się na działalność np. gabinetów lekarskich, stomatologicznych, kancelarii adwokackiej i notarialnej, sklep, branża beauty, przedszkole lub żłobek.

Nieruchomość o powierzchni 106,8 mkw. składa się z otwartego pomieszczenia głównego, korytarza, małego i dużego pomieszczenia gospodarczego, pomieszczenia socjalnego, wc.
Ogrzewanie nieruchomości z sieci miejskiej.
Czynsz do spółdzielni ok. 1400zł/msc. Lokal w pełni własnościowy z udziałem w gruncie.

Lokal położony w naprawdę intratnym miejscu i w atrakcyjnej cenie, a jego znaczenie tylko wzrośnie wraz z zakończeniem miejskich inwestycji. Zadzwoń i umów się na prezentację! Sprawdź sam/a czy twój pomysł może być zrealizowany w tym miejscu! Powierzchnia lokalu pozostawia dużą dowolność aranżacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 499 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Kołobrzeg
 Cena:  699 000 PLN
 Powierzchnia:   106.8  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Rafał Seta

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?