Lokal na wynajem, Pabianice, Centrum

Numer zlecenia PIGE929
3 500 PLN
Powierzchnia:
90.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2022

Opis

Lokal 90m zlokalizowany w samym centrum Pabianic przy ul. Kilińskiego.

Do wynajęcia lokal położony na I piętrze z oddzielnym wejściem do budynku. Doskonała lokalizacja na siedzibę firmy, salon fryzjerski, szkołę, gabinety. Obecnie brak wydzielonych pomieszczeń oprócz łazienki. Lokal czeka na potrzeby najemcy. Wystawa okien wschód- zachód, na ścianach gładzie. Do lokalu prowadzi szeroka klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca postojowe dla najemcy ale również możliwość korzystania z dużego parkingu po drugiej stronie ulicy. Przystanek autobusowy w odległości 50m. Duże natężenie ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego pozwoli na zobaczenie reklamy firmy umieszczonej w 5 dużych oknach lokalu wychodzących na stronę ulicy. Istnieje możliwość zamontowania klimatyzacji. Czynsz najmu 3500zł netto+ vat + media wg zużycia.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pabianice, Centrum, Centrum
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   90.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Aleksandra Urbankiewicz

Kierownik biura