Działka na sprzedaż, Pruszkowski, Michałowice gm, Nowa Wieś

Numer zlecenia PIKU183
649 000 PLN 736 za m2
Powierzchnia:
882 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
27,10x42,55

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowa Wieś
Lokalizacja:
Nowa Wieś
Powierzchnia:
882 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Piękna działka, położona wśród domów jednorodzinnych, przy kameralnej zielonej uliczce.

Działka ma wymiary 27m na 42,55 m, przy czy krótrzy jej bok przylega do lokalnej drogi dojazdowej, wzdłuż której znajdują się ładnie zagospodarowane posesje z nowymi domami. Wokół jest dużo zieleni. Atutem jest wygodna droga wyłożona kostką bauma. Przy działce są wszystkie media (prąd, siła, gaz,woda, kanalizacja)
Z działki mamy 15 min pieszo do kolejki WKD w Komorowie i centrum miasteczka, 18 min. do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. W pobliżu znajduje się również kilka pszedszkoli. Jedno z nich na tej samej ulicy co działka. W ciągu 8 min. możemy dojechać do kortów tenisowych w Komorowie, czy basenu, fitnes i siłowni w Pruszkwie.
Pobliskie tereny słyną z pięknej przyrody: las, teren Parku Krajobrazowego, rzeka Utrata, Zalew Komorowski oraz rekreacji: stadniny koni, ścieszki rowerowe, trasy do narciarstwa biegowego. Nie brakuje również bezpiecznych placów zabaw dla najmłodszych, a także skateparku i siłowni na powietrzu dla starszych.

.Ta podwarszawska miejscowość jest świetnie skomunikowana, gdyż obwodnica umożliwia szybki dojazd w dowolne miejsce w Warszawie. Wszystko to, czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym do życia dla ludzi ceniących spokój i walory otaczającej przyrody.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 539 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 420 PLN
Pruszkowski, Michałowice gm, Nowa Wieś
 Cena:  649 000 PLN
 Powierzchnia:   882  m2

Ewa Brzeska

Lider sprzedaży