Lokal na wynajem, Gdański, Pruszcz Gdański gm, Pruszcz Gdański

Numer zlecenia PIWI413
2 850 PLN
Powierzchnia:
250.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1972

Opis

Lokal ok 200 m2 o charakterze magazynowo-usługowym z częścią biurową i socjalną

Atrakcyjna oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego lub z przeznaczeniem na cichą produkcję z dostępem do placu ok. 800m2 zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy Kopernika. Lokal usytuowany jest w budynku mieszkalnym na wysokim parterze z 2 rampami dostawczymi + przyziemie z oknami ok 100m2. Obiekt z lat 70-tych. Część usługowa odświeżona. Bardzo dobra ekspozycja na ulicę Kopernika. Istnieje możliwość wykorzystania małego niezależnego 20 m2 budynku na działce. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Parking bezpośrednio przed budynkiem jak też na terenie działki.
Doskonała lokalizacja. Łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta trasa 91 ul. Grunwaldzką - 4 km lub przez drogę 226 do S7 - 8 km.

Warto obejrzeć, bo w rzeczywistości daje duże możliwości adaptacyjne przy bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gdański, Pruszcz Gdański gm, Pruszcz Gdański
 Cena:  2 850 PLN
 Powierzchnia:   250.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agnieszka Sawicka

Doradca ds. nieruchomości