Działka na sprzedaż, Grodziski, Baranów gm, Kopiska

Numer zlecenia POCU307
420 000 PLN 140 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
3000

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Kopiska
Lokalizacja:
Kopiska
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

oferuję do sprzedaży siedlisko z piękna działką do zagospodarowania, działka szeroka,sąsiedztwo pól.

Działka siedliskowa wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi. Działka posiada media, prąd, woda. Znajduje się w miejscowości Kopiska. Budynki mieszkalne znajdują się przy drodze głównej, asfaltowej cichej. Dojazd do autostrady zajmuje kilkanaście minut.Budynki parterowe, dwa niezależne wejścia do remontu lub z możliwością wystąpienia o zmianę warunków zamieszkania.Budynek gospodarczy-stodoła z możliwością rozbiórki, dzięki czemu otworzy się przestrzeń na część zieloną działki, która jest niewątpliwie bardzo atrakcyjna.Szybka sprzedaż.Zapraszam.

Działka siedliskowa wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi. Działka posiada media, prąd, woda. Znajduje się w miejscowości Kopiska. Budynki mieszkalne znajdują się przy drodze głównej, asfaltowej cichej. Dojazd do autostrady zajmuje kilkanaście minut.Budynki mieszkalne parterowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 873 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Grodziski, Baranów gm, Kopiska
 Cena:  420 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości