Lokal na sprzedaż, Kamieński, Międzyzdroje gm, Międzyzdroje

Numer zlecenia POGO871
1 860 000 PLN 13 238 za m2
Powierzchnia:
140.5 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1950
Stan:
Normalny

Opis

Oferujemy na sprzedaż restaurację w Centrum, 200m od Promenady Gwiazd, gotowe miejsce na biznes

Obiekt gastronomiczny w pełni wyposażony. Lokal gotowy do prowadzenia własnego biznesu - od zaraz. W restauracji znajdują się 4 pomieszczenia, przystosowane do przyjmowania gości. Zaplecze w skład którego wchodzą: pomieszczenie gospodarcze, magazyn, zmywak, pomieszczenie pomocnicze - również w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt. Do dyspozycji gości również toalety. Do Restauracji przynależy również ogródek, który znajduje się przed lokalem - w ciepłe letnie dni tworzy dodatkowe miejsce dla gości. Cena obiektu gastronomicznego obejmuje również pełne wyposażenie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie miejsc noclegowych, co powoduje to miejsce bardzo dobrze prosperującym, również poza sezonem letnim. Restauracja znajduje się w pobliżu Promenady Gwiazd, mimo to w spokojnym miejscu, gwarantującym gościom przyjemne spędzanie czasu, z dala od zgiełku. Obok lokalu znajdują się również miejsca parkingowe dla gości, zlokalizowane przy ulicy.

Miejsce bardzo dobrze zlokalizowane, doskonały dojazd z drogi głównej łączącej Międzywodzie z Międzyzdrojami oraz Międzyzdroje ze Świnoujściem. Blisko również znajduje się główna ulica turystyczna ,,Promenada Gwiazd" - gwarantuje to liczne zainteresowanie restauracją.
Polecamy serdecznie!!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 636 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Sylwia Karbowska
Ekspert kredytowy Credipass
Kamieński, Międzyzdroje gm, Międzyzdroje
 Cena:  1 860 000 PLN
 Powierzchnia:   140.5  m2
 Liczba pokoi:  8

Karolina Gościniak

Doradca ds. nieruchomości