Obiekt na sprzedaż, Siedlecki, Siedlce gm, Golice

Numer zlecenia POHU414
1 999 000 PLN 701 za m2
Powierzchnia:
2 852.2 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kurnikiem o pow. użytkowej 2 630,1 mkw w Golicach

Obecnie w trakcie produkcji. Po wygaszeniu daje wiele możliwości adaptacji pod inne działalności np magazynowe. Świetnie zlokalizowane, z dala od głównej drogi a jednocześnie 8 km od centrum Siedlec.
Obiekt jest budynkiem prostym,jednokondygnacyjnym, o rzucie prostokąta, z dwuspadowym dachem położonym na działce o pow 11 521 mkw. Budynek przeznaczony do utrzymania stada podstawowego kur. Obsadę kurnika stanowi ok 5440 kur.
W skład budynku wchodzi :komunikacja,pomieszczenie socjalne,pomieszczenie weterynarza,węzeł sanitarny,kotłownia,komunikacja,magazyn jaj,pakowalnia jaj, magazyn paszowy, magazyn paszowy.


Polecam i zachęcam do zakupu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 294 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
48 604 PLN
Siedlecki, Siedlce gm, Golice
 Cena:  1 999 000 PLN
 Powierzchnia:   2 852.2  m2
 Liczba pokoi:  1

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości