Obiekt na sprzedaż, Lubański, Świeradów-Zdrój gm, Świeradów-Zdrój

Numer zlecenia PONA632
6 000 000 PLN 4 156 za m2
Powierzchnia:
1 443.6 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Hotel

Opis

Pensjonat na sprzedaż w górach! Świeradów Zdrój. Szklarska Poręba.

Pensjonat na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji w świetnie rozwijającej się miejscowości w górach. Obiekt składa się z 3 budynków oraz dużego terenu w wokół.W głównym budynku znajduje się restauracja i pokoje z łazienkami oraz pomieszczenia gospodarcze, które można przerobić na pokoje. W drugim budynku są też pokoje z łazienkami i pomieszczenia gospodarcze. W trzecim są dwa osobne duże apartamenty.
Na terenie , w pięknym otoczeniu lasu, położone są dwa baseny obecnie do remontu. W pobliżu jest najwyższa wieża SKYWALK.Posiadłość jest na tyle duża, że mamy nieskończone możliwości aranżacyjne: staw z fontanną, miejsca spacerowe, grillowe, plac zabaw dla dzieci, miejsca na narciarnię, rowerownię itp.

Świeradów Zdrój jest intensywnie rozwijającą się miejscowością wypoczynkową z licznymi atrakcjami: park zdrojowy z leczniczymi wodami, stoki narciarskie, gondola na szczyt, cudne trasy rowerowe i piesze oraz narciarskie (zarówno biegowe jak i zjazdowe).

Zapraszam na prezentacje

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 895 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
140 927 PLN
Lubański, Świeradów-Zdrój gm, Świeradów-Zdrój
 Cena:  6 000 000 PLN
 Powierzchnia:   1 443.6  m2
 Liczba pokoi:  3

Ewa Banach

Doradca ds. nieruchomości