Atrakcyjne siedlisko rekreacyjno - inwestycyjne.

Dom na sprzedaż, Opolski, Poniatowa gm, Poniatowa

Numer zlecenia POPE402
250 000 PLN 5 618 za m2
Powierzchnia:
44.5 m2
Liczba pokoi:
1
Liczba pięter:
1
Struktura:
Drewniana
Rok budowy:
1950
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Poniatowa
Ulica:
Powierzchnia:
44.5 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
1
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Drewniana
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Piec
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1950
Wielkość działki:
22200 m2
Parking:
Brak danych
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Oferta dla wyjątkowych klientów. Nieruchomość obejmuje zarówno grunty rolne, las, jak i pod zabudowę

Ofertę doceni szerokie grono Kupujących i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nieco starsze pokolenie odnajdzie klimat wakacji u babci na wsi - z podziemną piwnicą, przydomową studnią, murowaną oborą, z sąsiadami u których można będzie kupić mleko prosto od krowy i wiejskie jajka, lub pokusić się o własne stado kurek. Do tego cisza, spokój, dookoła lasy pełne grzybów i hodowlane stawy rybne od wielu, wielu lat oferujące świeże ryby w Lublinie. Inwestor doceni dużą powierzchnię działki, dojazd z dwóch stron drogą asfaltową, co daje możliwości podziału na mniejsze działki, liczne drzewa liściaste i iglaste, z których część można wyciąć bez konieczności uzyskiwania jakiejkolwiek zgody. Każdy nowy właściciel będzie mógł pochwalić się wieloma wiekowymi dębami, jeden nawet ponad dwustuletni, wpisany na listę pomników przyrody. Na nieruchomości niegdyś znajdowała się niewielka kopalnia piasku, którą można reaktywować i poza drewnem mieć dostęp do darmowego materiału do budowy nowego domu.

Dom od lat opuszczony, raczej do rozbiórki niż remontu. Wysoki poziom wód gruntowych daje kolejne możliwości stworzenia mniejszych, lub większych zbiorników wodnych. Cena bardzo atrakcyjna, w działce światłowód, prąd, wodociąg miejski.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 710 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Szuchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Opolski, Poniatowa gm, Poniatowa
 Cena:  250 000 PLN
 Powierzchnia:   44.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Joanna Pyza

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?