Działka na sprzedaż, Rzeszowski, Nowy Borek

Numer zlecenia POTA621
155 000 PLN 85 za m2
Powierzchnia:
1 826 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
45x52

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowy Borek
Lokalizacja:
Nowy Borek
Powierzchnia:
1 826 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka w Nowym Borku o pow. 18,26ar z warunkami zabudowy z szybkim dojazdem do Rzeszowa. W samym sercu malowniczego Borku Nowego, zaledwie krótki dystans od Rzeszowa, znajduje się ta wyjątkowa działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. To idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym, spokojnym miejscu nieopodal miasta.
Działka o kształcie zbliżonym do trapezu zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i przestrzenne, aby stworzyć wymarzony dom zgodnie z preferencjami przyszłych właścicieli. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego nie więcej niż 8% terenu inwestycji, powierzchnia biologiczna nie mniejsza niż 50%, szerokość elewacji budynku od 9 do 14m, zjazd z drogi gminnej. Na terenie działki dostępny jest prąd, co ułatwia proces budowy i instalacji, woda gaz po drugiej stronie drogi.
Niezwykle ważnym atutem tej nieruchomości jest szybki dojazd do Rzeszowa, co pozwoli przyszłym mieszkańcom cieszyć się bliskością udogodnień miasta, jednocześnie korzystając z uroków spokojnego życia na własnej działce.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 060 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszowski, Nowy Borek
 Cena:  155 000 PLN
 Powierzchnia:   1 826  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Mazur

Broker
Rating: 4.15 ?