Sprzedaż, obiekt, Kraków

Numer zlecenia POTE215
25 000 000 PLN 6 098 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Dwa budynki biurowo-usługowe w prestiżowej lokalizacji w Centrum Krakowa na 41 arowej działce. Jeden z nich to 5cio kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 2 400 m2 z lokalami handlowymi na parterze z dużą, całkowicie przeszkloną witryną od jednej z głównych ulic o wysokim natężeniu ruchu. Budynek posiada WZ na dodanie jedne kondygnacji.
Drugi to 2 kondygnacyjny budynek o pow. 1 200 m2 z możliwością WZ na 5 pięter, z lokalalmi handlowymi na parterze, jak na widocznej wizualizacji.
Działka posiada bardzo atrakcyjne możliwości WZ: na działalność produkcyjną, handlowo-usługową, mieszkalną. Ze względu na wielkość działki pozostaje duża powierzchnia do zagospodarowania np. na parking - wysoko atrakcyjny w centrum miasta.
Budynek biurowy obecnie jest w pełni wynajęty stanowiąc dochodową inwestycję. Ze względu na lokalizację w Centrum przy jednej z głównych ulic, wysoko dochodowy charakter obecnych budynków oraz bogate możliwości WZ, obiekt stanowi bardzo atrakcyjną inwestycję.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
103 728 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Jelonek
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
520 927 PLN