Obiekt na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Serock

Numer zlecenia POZY947
5 900 000 PLN 5 695 za m2
Powierzchnia:
1 036.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt usługowo-produkcyjny na działce o powierzchni 1,53 ha z możliwością kontynuacji dzierżawy.

Działka o pow. 1,53 ha oznaczona w MPZP jako teren obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i zabudowy usługowej. Położona w Serocku, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy Biedronka, Mrówka, Rossmann.
Na jej terenie znajduje się budynek usługowo-handlowy o powierzchni 970 m2 oraz budynek garażowy o pow. 70 m2 - dzierżawiony przez hurtownię weterynaryjną. Ponadto na terenie działki znajduje się nadajnik BTS operatora sieci komórkowej - z tej przyszły właściciel będzie mógł liczyć na wysokie zyski z w przypadku kontynuacji ww. dzierżaw.
Teren utwardzony i ogrodzony, posiada sieć energetyczną i wodociągową oraz możliwość przyłączenia do sieci kanalizacyjnej oraz gazowej. Do głównej ulicy w Serocku ok. 200m, od Warszawy zaledwie 40 km, od lotniska Modlin 30 km i ok. 1 km od skrzyżowania dróg DK61 i DK62,

Istnieje możliwość zakupu wraz z sąsiednią działką: https://metrohouse.pl/nieruchomosc/BINO800.
Co daje łącznie teren o pow. 2 ha - (wym. 100x200 m2.)

Lokalizacja w Serocku, znajdującym się w centralnej części Polski daje ogromne możliwości inwestycyjne przyszłym właścicielom.
Przyszły właściciel może liczyć również na stały, stabilny i wieloletni comiesięczny zysk z tytułu obecnych dzierżaw.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 480 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
138 619 PLN
Legionowski, Serock gm, Serock
 Cena:  5 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 036.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Paweł Sokulski

Kierownik biura