Obiekt na sprzedaż, Głogowski, Głogów gm, Głogów

Numer zlecenia PUBU104
2 500 000 PLN 3 943 za m2
Powierzchnia:
634.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Gospodarstwo

Opis

Okazja na przemyślaną inwestycję. Na sprzedaż 34,85a w centrum miasta.

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki wraz zabudowaniami w samym centrum Głogowa (woj. dolnośląskie). Mniejsza o wielkości 15,13a, na której znajduje się dwa budynki handlowo-usługowe jeden z użytkowym poddaszem o łącznej pow. 200m2, drugi parterowy o pow. 54m2. Za budynkami stoi dom przedwojenny piętrowy po remoncie o łącznej pow. 273 m2 składa się z ośmiu pokoi, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, korytarza i klatki schodowej. Podwórko jest utwardzone kostką oraz zagospodarowane ogrodem. Większa działka ma pow. 34,85a składa się z pomieszczeń gospodarczych o pow. 80m2, na pozostałej części tej działki stoi szklarnia, rośnie kilka krzewów i trawa. Działka o pow. 34,85a ma pozwolenie na budowę budynków jedno lub wielorodzinnego do dwóch kondygnacji.


Istnieję możliwość kupienia osobno jednej z dwóch działek, co jest ciekawym pomysłem dla inwestora, który na większej 34,85a działce może wybudować lokale mieszkalne w ścisłym centrum miasta, gdzie nie ma już wolnych gruntów.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN
Głogowski, Głogów gm, Głogów
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   634.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Piotr Kasperski

Kierownik biura