Działka na wynajem, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Jawczyce

Numer zlecenia PUGY502
12 000 PLN
Powierzchnia:
1 600 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Powierzchnia :
1600

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Jawczyce
Lokalizacja:
Jawczyce
Powierzchnia:
1 600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Teren na parking, ogrodzony, utwardzony kostką, przyległy do hali magazynowej. Zagłębie magazynów!

Teren na parking, ogrodzony, utwardzony kostką, przyległy do hali magazynowej. Zagłębie magazynów, hal. Ogrodzony, monitorowany, doskonale skomunikowany. Tuż przy ruchliwym odcinku węzła S8. Na maszyny budowlane, na parking, na powierzchnię do składowania. Powierzchnia przyległa do powierzchni z halą magazynowo-biurową. Zapraszam na prezentację.

Teren na parking, ogrodzony, utwardzony kostką, przyległy do hali magazynowej. Zagłębie magazynów, hal. Ogrodzony, monitorowany, doskonale skomunikowany. Tuż przy ruchliwym odcinku węzła S8. Na maszyny budowlane, na parking, na powierzchnię do składowania. Powierzchnia przyległa z kolejnym placem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Jawczyce
 Cena:  12 000 PLN
 Powierzchnia:   1 600  m2

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości