Obiekt na sprzedaż, Łódź, Bałuty

Numer zlecenia PUJU556
7 999 000 PLN 808 za m2
Powierzchnia:
9 897.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Hotel, HUB przeładunkowy kolejowy, nowoczesna siedziba firmy. Zadecyduj!!!

Kompleks składający się z 10 budynków o powierzchni ok.9897 mkw, teren z pełną infrastrukturą przeładunkową, powierzchnie obecnie są wynajęta. Na terenie znajduje się waga najazdowa. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części Bałut i posiada funkcjonującą bocznicę kolejową na tyłach, TIRy na Tory lub hotel? Brak planu zagospodarowania, teren PU z dopuszczalną zabudową mieszkaniową. Moc przyłączy energetycznych to 120 kW, monitoring całego terenu. Ogrzewanie MIEJSKIE, główny budynek jest cały podpiwniczony, piwnice suche z oknami piwnicznymi. Budynek posiada 2 czynne windy towarowe.

Cena zawiera 23% VAT. Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
33 189 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
180 907 PLN
Łódź, Bałuty, Bałuty
 Cena:  7 999 000 PLN
 Powierzchnia:   9 897.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Aleksandra Baczyńska

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?