Działka na sprzedaż, Ełcki, Ełk gm, Malinówka Wielka

Numer zlecenia PUME511
10 990 000 PLN 140 za m2
Powierzchnia:
78 521 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
500x300

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Malinówka Wielka
Lokalizacja:
Malinówka Wielka
Powierzchnia:
78 521 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Wymarzona przez inwestorów oferta jest już dostępna.

W ofercie prywatny półwysep o pow. 3,95 ha, nad brzegiem jednego z największych jezior Poj. Ełckiego i mezoregionu - Łaśmiady. Teren jest objęty strefą ciszy - jak inne jeziora pow. ełckiego. Jezioro jest na szlaku kajakowym rzeką Ełk. Jest bardzo czyste, osiada dobre warunki do uprawiania sportów wodnych (jak żeglarstwo, windserfing, rowery wodne itd.) i wędkarstwa. Przy brzegach znajdują się miejscowości wypoczynkowe – m.in. Malinówka Wielka, Piaski, Sajzy, Sikory Juskie. Znaczące ośrodki wypoczynkowe znajdują się w Sajzach i Malinówce. Blisko półwyspu, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zabudowanych (domy jednorodzinne) są dwie działki - każda o pow. 1,95 ha. Wystąpienie o warunki zabudowy przysporzy inwestorowi możliwości uzyskania zgody na zabudowę o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Działki posiadają pełne sieciowe uzbrojenie, dobry dostęp komunikacji. Dwie działki, nie mające styczności z woda, są zabudowane (XIX-wieczny dwór, budynek hotelowy, budynek mieszkalny).

Jezioro jest całkiem dużym zbiornikiem jak na polskie warunki. Ma 940 hektarów powierzchni lustra wody. Średnia głębokość wynosi 9,6 metra, a maksymalna 43,7 metra. W przybliżeniu jezioro ma kształt prostokąta. W 2003 rozegrano tutaj III Otwarte Międzynarodowe Zawody Spinningowe Dziennikarzy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
75 164 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Ełcki, Ełk gm, Malinówka Wielka
 Cena:  10 990 000 PLN
 Powierzchnia:   78 521  m2

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?