Działka na sprzedaż, Siedlecki, Kotuń gm, Mingosy

Numer zlecenia PUXY670
85 000 PLN 53 za m2
Powierzchnia:
1 600 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
29x55

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Mingosy
Lokalizacja:
Mingosy
Powierzchnia:
1 600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka pod zabudowę jednorodzinną z wygodnym dojazdem do Warszawy.

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Mingosy, godzinę drogi od Warszawy. Wygodny i szybki dojazd do stolicy zapewnia trasa A2 oraz droga krajowa E30, przy której zlokalizowana jest nieruchomość. Dodatkowym atutem dla osób chcących prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą w miejscu zamieszkania, jest możliwość wygospodarowania wjazdu do posesji bezpośrednio z trasy. Działka jest obecnie w trakcie wydzielania.

Oferta odpowie potrzebom osób, szukających działki pod budowę domu, ceniących sobie wygodny dojazd do Warszawy, a także przedsiębiorcom szukającym działki blisko głównej trasy. Wszystkie niezbędne elementy infrastruktury miejskiej znajdują się w miejscowości Kotuń oddalonej 7 min drogi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
333 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 365 PLN
Siedlecki, Kotuń gm, Mingosy
 Cena:  85 000 PLN
 Powierzchnia:   1 600  m2

Alicja Ratyńska

Doradca ds. nieruchomości