Dom na sprzedaż, Kolbuszowski, Kolbuszowa gm, Kolbuszowa

Numer zlecenia PYGE109
1 799 000 PLN 3 122 za m2
Powierzchnia:
576.2 m2
Liczba pokoi:
8
Liczba pięter:
1
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
1903
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Kolbuszowa
Ulica:
Powierzchnia:
576.2 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
8
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak ceramiczny
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Rok budowy
1903
Wielkość działki:
2208 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Piękny odrestaurowany dom-willa z basenem w centrum Kolbuszowej, wybudowany w 1903r.

Na 22 - arowej działce w otoczeniu ogrodowej zieleni usytuowany jest piękny dworek z 1903 roku. Teren objęty jest strefą ścisłej, pełnej ochrony konserwatorskiej. Pod koniec lat 90-tych XX wieku został on gruntownie wyremontowany oraz zyskał nowe przestrzenie w postaci 85 m2 sali z krytym basenem, z której schody prowadzą do siłowni , dwustanowiskowego (43 m2) garażu z całym zapleczem technicznym. Zmodernizowana została cała infrastruktura mediów, wykonano nowe stropy, schody oraz wprowadzono wiele innych technicznych zmian i udogodnień w obiekcie. Całość willi to 550 m2. Na dole znajdziemy jasną kuchnię, osobną jadalnię, bibliotekę, łazienkę, gabinet oraz salon. Sercem domu jest klimatyczny i niepowtarzalny pokój kominkowy, z którego na górę prowadzą rozchodzące się w dwóch kierunkach drewniane schody, z ręcznie rzeźbionymi poręczami. Na górze mamy do dyspozycji 4 przestronne pokoje, 2 łazienki oraz pralnię.

Dla miłośników historii dodatkowym atutem będzie fakt, iż jest to nieruchomość, która gościła w swych progach nie jednego ówczesnego dygnitarza i arystokratę.
Nieruchomość nadaje się pod różnego typu działalności. Można z powodzeniem otworzyć placówkę medyczną, rehabilitacyjną, przedszkole, szkołę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 304 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Credipass
Kolbuszowski, Kolbuszowa gm, Kolbuszowa
 Cena:  1 799 000 PLN
 Powierzchnia:   576.2  m2
 Liczba pokoi:  8

Przemysław Czernicki

Lider sprzedaży
Rating: 3 ?