Atrakcyjna działka na sprzedaż w bardzo spokojnej.

Działka na sprzedaż, Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa

Numer zlecenia PYKA655
800 000 PLN 865 za m2
Powierzchnia:
925 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
35x20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Wólka Węglowa
Powierzchnia:
925 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka Nieopodal Puszczy Kampinowskiej w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Bliskość sklepu szkoły.

Działka pod Budownictwo Jednorodzinne znajduje się W bardzo dynamicznie rozwijającym się terenie nieopodal 250 metrów Przystanek Autobusowy , 400 metrów sklep Netto, 800 metrów szkoła , 4 kilometry do Galerii Młociny , około 3 kilometry Galeria Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna .Bardzo dobry dojazd do posesji. Działka w kształcie prostokąta .Dojazd z dwóch stron bardzo dobrze położenie wśród domów jednorodzinnych. Bliskość sklepu restauracji szkoły jak również sąsiedztwo sprawia że okolica bardzo się rozwinęła bardzo dynamicznie co sprawia że teren jest bardzo atrakcyjny. Do Działki doprowadzone są media (prąd , woda,gaz, kanalizacja) brak planu zagospodarowania można wystąpić o warunki zabudowy. Zapraszamy do ogladania działki ponieważ w tej okolicy to tak naprawdę ostatnie tego typu działki ponieważ szybko się sprzedają.

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży działki położonej w cichej spokojnej okolicy bardzo dynamicznie rozwijającym się Terenie jeszcze kilka lat temu bardzo mało się Tu działo obecnie wszystko nabrało dynamizmu co daje bardzo atrakcyjny teren jak również odległość szkoły sklepów restauracji

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 715 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa
 Cena:  800 000 PLN
 Powierzchnia:   925  m2

Janusz Marczak

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?