Obiekt na sprzedaż, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia PYSU325
1 149 000 PLN 3 706 za m2
Powierzchnia:
310.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

9 kawalerek, kamienica z ogrzewaniem miejskim i podwórkiem.

Powierzchnia całkowita budynku to 464,34 mkw a użytkowa 310 mkw. Kamienica posiada zaakceptowany projekt rozbudowy o kolejne piętro, każde piętro to open space do podziału na kawalerki. Istnieje już wstępny projekt podziału istniejącego budynku na 9 kawalerek. Kamienica posiada miejskie media ogrzewanie, prąd, gaz. Budynek przeszły generalny remont ok.2002 roku, wymieniona instalacja elektryczna, zewnętrzne ściany budynku odnowione, robiona była odkrywka stropu i badanie nośności. Odświeżona piwnica i zrobiona opaska w niektórych częściach.
Kamienica nie jest pod konserwatorem zabytków, jedynie ogrodzenie od ulicy. Zainstalowany jest monitoring i alarm. Na terenie jest kilka miejsc parkingowych.

Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 767 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
29 513 PLN
Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  1 149 000 PLN
 Powierzchnia:   310.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Aleksandra Baczyńska

Agent nieruchomości
Rating: 4.75 ?