Obiekt na sprzedaż, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia PYSU325
1 149 000 PLN 3 706 za m2
Powierzchnia:
310.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Kamienica w dobrym stanie z możliwością dużej rozbudowy.

Powierzchnia całkowita budynku to 464,34 mkw a użytkowa 310 mkw. Kamienica posiada zaakceptowany projekt rozbudowy o kolejne piętro, każde piętro to open space do podziału na kawalerki. Kamienica posiada miejskie media ogrzewanie, prąd, gaz. Budynki przeszły generalny remont ok.2002 roku, wymieniona instalacja elektryczna, położone gładzie, robiona była odkrywka stropu i badanie nośności, zrobione wylewki w niektórych pomieszczeniach. Odświeżona piwnica i zrobiona opaska w niektórych częściach.
Kamienica nie jest pod konserwatorem zabytków, jedynie ogrodzenie od ulicy. Zainstalowany jest monitoring i alarm. Na terenie jest kilka miejsc parkingowych do dokupienia.

Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 767 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
29 513 PLN
Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  1 149 000 PLN
 Powierzchnia:   310.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Aleksandra Baczyńska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?