Obiekt na sprzedaż, Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ

Numer zlecenia QADE244
1 300 000 PLN   3 500 000 PLN   996 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Nowy Targ - Kowaniec - świetna okazja dla inwestora z pomysłem!

Na sprzedaż atrakcyjnie położony kompleks budynków użytkowych wraz z działką o powierzchni ponad 1,6ha, którą częściowo porasta las świerkowy. Nieruchomość o dużym potencjale rozwojowym i inwestycyjnym. Miejsce idealnie nadające się na pensjonat, hotel, SPA, ośrodek wczasowy, ośrodek służący organizacji wesel, wyjazdów pracowniczych, biznesowych. Istnieje możliwość wykarczowania części lasu.
Cztery budynki (niektóre ucierpiały w wyniku pożaru) użytkowe o powierzchni przeszło 1300m2. Trzy z nich połączone tworzą jeden kompleks. Stan budynków – do generalnego remontu. Działka położona w sąsiedztwie wyciągów narciarskich, posiada bardzo dobry dojazd drogą publiczną. Do rynku w Nowym Targu tylko ok. 2 km.
Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który jest w trakcie uchwalania, jest to teren oznaczony symbolem UH1 - usługi hotelarskie, rekreacyjne, związane z turystyką, wypoczynkiem. To świetne miejsce na jedyny w mieście kompleks biznesowo-wypoczynkowy.

Pięknie zlokalizowana nieruchomość o powierzchni przeszło 1,6ha wraz z budynkami użytkowymi o powierzchni ok. 1300m2. Idealne miejsce na hotel, pensjonat, ośrodek wczasowy, centrum konferencyjne.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 394 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Michał Wojdyr
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
32 905 PLN