Lokal na sprzedaż, Wrocław, Stare Miasto, Ołbin

Numer zlecenia QEBU829
715 000 PLN 6 059 za m2
Powierzchnia:
118.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1923
Stan:
Normalny

Opis

Lokal 118 mkw, usytuowany w bardzo bliskiej odległości od Placu Bema. Nowy biurowiec i apartamentowiec około 200 m, przy dużym ciągu komunikacyjnym i pieszym.

W bliskiej okolicy, sklepy, apteki. Lokal ma wysokość 3, 3 m posiada dwa wejścia, bardzo duże witryny na całej długości lokalu, co daje nieograniczone możliwości reklamy. Stan techniczny bardzo dobry. Wykończony kaflami na poziomie handlowym, sufity podwieszane, moc - 32 KW, dwa węzły sanitarne. Własny gazowy system CO/cała instalacja nowa miedziana/, inne media miejskie., Forma własności to pełna własność hipoteczna Opłaty miesięczne w wysokości 360 zł/m-c z zaliczkami na CO, śmieci, wodę, podatek od nieruchomości. Cena podana to cenna końcowa, przy transakcji występuje zwolnienie z VAT. Sprzedający to osoba prawna- sp z o.o. Możliwość wykorzystania lokalu pod praktycznie każdy rodzaj działalności. Lokal aktualnie jest wynajmowany, uczciwy najemca z umową na czas określony.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 967 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 064 PLN