Działka na sprzedaż, Pruszkowski, Michałowice gm, Komorów-Wieś

Numer zlecenia QOFO256
1 102 500 PLN   1 225 000 PLN   630 za m2
Powierzchnia:
1 750 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
43x36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Komorów-wieś
Lokalizacja:
Komorów-wieś
Powierzchnia:
1 750 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w odległości 16 km od Pałacu Kultury. Działki położone są na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Obszar ten jest wyjątkowo ceniony przez ludzi szukających swego miejsca na ziemi z dala od zgiełku, w otoczeniu zieleni i lasów mieszanych w pięknej i spokojnej okolicy. Działki wyposażone są we wszystkie media. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Działki są objęte podatkiem VAT który wliczony jest w cenę wywoławczą (700 zł brutto za m²) , dlatego też KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO-PRAWNYCH.
Komorów jest atrakcyjną miejscowością, w której mieszka wielu znanych ludzi - polityków, biznesmenów, bankowców, polityków, artystów w tym całe osiedle aktorów.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 313 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
28 469 PLN