Obiekt na sprzedaż, Lęborski, Wicko gm, Nowęcin

Numer zlecenia QYNI632
1 200 000 PLN 4 000 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Pracujący wolnostojący dom przystosowany do prowadzenia całorocznej działalności wczasowo-wypoczynkowej oraz murowany domek z dwoma apartamentami dla turystów w Nowęcinie koło Łeby

Oferta obejmuje dom wolnostojący przystosowany do prowadzenia całorocznej działalności wczasowo-wypoczynkowej oraz murowany domek składający się z dwóch apartamentów na wynajem.

W skład pomieszczeń domu o powierzchni 230m2 na parterze (część mieszkalna) wchodzą: salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze oraz przedpokój. Na piętrze 4 pokoje z łazienkami i wspólny aneks kuchenny na korytarzu. Dodatkowo na poddaszu dwa pokoje i łazienka. Dom w 2018 roku przeszedł remont obejmujący wymianę drzwi, podłóg oraz odmalowanie ścian.

Ponadto na działce stoi całoroczny, murowany i ocieplony domek. Posiada dwie kondygnacje składające się z dwóch apartamentów po ok. 35m2, każdy z osobnym wejściem. W 2015r. wykonano remot łazienek i wymianę podłóg.

Działka posiada system zraszający i odwadniający oraz mały basen.

Obiekt pracujący, praktycznie pełne obłożenie na sezon 2018. Oferta idealna dla inwestora lub osób szukających domu w cichej o spokojnej okolicy.


Zapraszam na prezentację
Maciej Górka
No Limit Broker - partner Metrohouse

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 572 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Credipass
Lęborski, Wicko gm, Nowęcin
 Cena:  1 200 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Górka

Kierownik biura