Lokal na wynajem, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka

Numer zlecenia RABA161
4 200 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2020
Stan:
Podwyższony

Opis

Prezentuję powierzchnie biurowe do wynajęcia, mieszczące się w nowoczesnym budynku przy Granicznej.

Oferuję biuro o powierzchni ok. 90 m2 - idealne pod usługi księgowe i spedycyjne, ale również jako sklep z częściami dla np. motocykli. Lokal nie nadaje się pod użytek gastronomiczny.

Jest możliwość podzielenia pomieszczenia na np. dwa mniejsze. W każdym z nich właściciel założy klimatyzację. Okna mieszczą się od strony wschodniej i zachodniej. Do dużego pomieszczenia biurowego dostępna jest również łazienka i WC.

Zachęcam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Biuro znajduje się w świetnej lokalizacji dla firm spedycyjnych, tuż obok mieści się ogromny parking dla samochodów ciężarowych. Każdy kierowca mógłby praktycznie na miejscu załatwić formalności w biurze, bez zbędnego jeżdżenia i kręcenia po mieście.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
 Cena:  4 200 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Mateusz Pełtak

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?