Lokal na sprzedaż, Rzeszów, Paderewskiego

Numer zlecenia RAHO545
1 290 000 PLN   1 490 000 PLN   5 848 za m2
Powierzchnia:
220.6 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/3
Struktura:
Prefabrykowana
Rok budowy:
1969
Stan:
Surowe

Opis

Magazyn w centrum miasta z miejscami parkingowymi i dwoma oddzielnymi wejściami do lokalu.

Magazyn znajduje się na drugim piętrze. W pobliżu usytuowane są centra handlowe tj. Kaufland, E.Leclerc , Castorama a także przychodnia Medyk. Budynek, w którym umiejscowiony jest lokal posiada swój parking a także miejsca ogólnodostępne dla wszystkich klientów. Lokal przeznaczony może być na małą hurtownię albo magazyn. Budynek jest po remoncie. Obiekt posiada ochronę a także dostęp do lokalu w razie potrzeby 24H. Lokalizacja lokalu sprawia,że znajduje się w centrum domu handlowego co daje ogromne możliwości dla właściciela. Jest usytuowany przy schodach, w pobliżu windy towarowej i przecinających się dwóch głównych korytarzach budynku. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych co zwiększa jego atrakcyjność.Lokal posiada na suficie duże świetliki, które wprowadzają przez cały dzień do środka pomieszczenia światło dzienne. Hala posiada dwa niezależne wejścia. Lokalizacja lokalu to doskonała inwestycja kapitału. Obecnie lokal jest wynajmowany pod magazyn.

Centrum handlowe prowadzi obecnie sprzedaż detaliczną i hurtową art.przemysłowych w wielu branżach co daje wiele możliwości współpracy.
Magazyn położony jest w centralnym punkcie budynku tuż przy windzie towarowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 304 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów, Paderewskiego, Paderewskiego
 Cena:  1 290 000 PLN
 Powierzchnia:   220.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Przemysław Czernicki

Lider sprzedaży
Rating: 3 ?