Sprzedaż, działka, Bolesławiecki, Osiecznica gm, Kliczków

Numer zlecenia RAKU447
215 000 PLN 3 za m2
Powierzchnia:
71 400.0 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Wymiary :
300m x 238m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Kliczków
Lokalizacja:
Kliczków
Powierzchnia:
71 400.0 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zbiornik wodny "Błękitka" w Kliczkowie na gruncie 7,14 ha.

Do sprzedaży znany z piaszczystej plaży zbiornik wodny „Błękitka” utworzony po dawnej kopalni piasku, znajdujący się na działce o pow. 7,14 ha położonej na terenie leśnym w Kliczkowie w pobliżu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Wzdłuż nieruchomości wytyczona jest droga gminna, która w przyszłości ma połączyć Kliczków i Osieczów. Obecnie teren przeznaczony jest pod rekultywację leśną, natomiast po wybudowaniu drogi pomiędzy Kliczkowem, a Osieczowem będzie można starać się o zmianę przeznaczenia działki pod działalność agroturystyczną lub rekreacyjną.Atrakcyjne położenie.
Zdrowe i czyste powietrze.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
841 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 604 PLN