Działka na sprzedaż, Skierniewicki, Skierniewice gm, Balcerów

Numer zlecenia RATA741
75 000 PLN 34 za m2
Powierzchnia:
2 192 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
16m X 137 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Balcerów
Lokalizacja:
Balcerów
Powierzchnia:
2 192 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka z planem zagosp. przestrzennego - tereny zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie, przeprowadzić się do modnego i ciekawego miejsca, zainwestować - to jest to oferta dla Ciebie. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się domy jednorodzinne. Balcerów i pobliski Strobów to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wolnej przestrzeni, bliskości natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Działka o powierzchni 2192 m² położona jest przy drodze powiatowej Dębowa Góra- Strobów, w odległości ok.17 km od drogi krajowej DK 72, 24 km od autostrady A2 oraz 26 km od trasy szybkiego ruchu S8. Zapraszam do kontaktu, zapoznania się ze szczegółami oferty oraz na prezentację. Cena do negocjacji.

Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w Balcerowie, obok Strobowa - w miejscu wymarzonym dla osób poszukujących wolnej przestrzeni, bliskości natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszam do obejrzenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
348 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Skierniewicki, Skierniewice gm, Balcerów
 Cena:  75 000 PLN
 Powierzchnia:   2 192  m2

Leszek Trębski

Kierownik biura