Usługi na wynajem, Iława, Centrum

Numer zlecenia RAWO661
2 900 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1980

Opis

Lokal usługowy w budynku wolnostojącym w centrum miasta. Do wynajęcia pawilon usługowy w centrum miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie wielu banków oraz sklepów tóż obok Galeria Nemufar. Bez problemu można skorzystać z dużych parkingów. Nieruchomość o powierzchni 100 m2 położona jest przy głównej ulicy miasta.Wnętrze lokalu to dwie sale, dwie łazienki, prysznic, przebieralnia, pomieszczenie gospodarcze. Lokal wyposażony jest w klimatyzacje oraz internet. Ogrzewania miejskie. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalość fitness, można kontynuować dotychczasową działalność. Do lokalu prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy. Idealna komunikacja gwarantuje dużą ilość klientów niekoniecznie mieszkających w centrum miasta.
Cena najmu 3000 zł miesięcznie plus media.
Możliwość przejęcia lokalu od 01.05.2024 r.
Lokal na wynajem w centrum miasta. Obiekt to budynek wolno stojący o powierzchni 100 m 2.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Iława, Centrum
 Cena:  2 900 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Izabela Gurba

Agent