Obiekt na sprzedaż, Sztumski, Dzierzgoń gm, Minięta

Numer zlecenia RAXA525
9 800 000 PLN 10 889 za m2
Powierzchnia:
900.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Nowoczesna i unikalna na skalę Europy hodowla wysokogatunkowych ryb - głównie węgorza i miętusa.

Ta wyjątkowa działalność mieści się w obiekcie o powierzchni 600 m2. Znajdują się tu 4 sekcje: narybkowa, podtuczowa, tuczowa i zewnętrzna.
Zdolność produkcyjna wynosi 50 ton/rok. Obecnie hodowla ma pełne zabezpieczenie wsadu narybku węgorza, miętusa i suma afrykańskiego na 2021 i 2022 rok. Celem hodowli jest zwiększenie produkcji jak i wzbogacanie i wprowadzenie hodowli innych ryb takich jak: jesiotr, okoń i sieja. Obecnie trwa rozbudowa obiektu. Powstaje nowa sekcja na 12 dodatkowych basenów. Obiekt jest w pełni zautomatyzowany wyposażony w dodatkowy agregat 60 kw firmy Barakuda, zbiornik tlenowy, własną stację uzdatniania wody, studnię głębinową oraz wędzarnie i przetwórnie. Nad wszystkim czuwa doświadczony ichtiolog. Istnieje możliwość zakupu narybku. Obiekt przygotowany pod fotowoltaikę. W skład nieruchomości wchodzi również okazały dom z ogrodem.
Pozwala to na prowadzenie biznesu w miejscu zamieszkania. W pakiecie baza stałych klientów i wykwalifikowana kadra pracowników.

Hodowla węgorza europejskiego to dochodowy biznes doskonale wpisujący się w niszę rynkową.
Jeżeli jesteś inwestorem poszukującym rokującego biznesu ta oferta jest dla Ciebie.
Aktualny operat szacunkowy (do wglądu) opiewa na kwotę 16 405 000,00 zł.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
40 661 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Zbigniew Bączek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
216 927 PLN
Sztumski, Dzierzgoń gm, Minięta
 Cena:  9 800 000 PLN
 Powierzchnia:   900.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Danuta Lewandowska

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?