Działka na sprzedaż, żagański, Dzietrzychowice

Numer zlecenia RELU265
95 000 PLN 21 za m2
Powierzchnia:
4 600 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
125 x 37

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dzietrzychowice
Lokalizacja:
Dzietrzychowice
Powierzchnia:
4 600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dzietrzychowice w pobliżu Żagania Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 0,46 ha. Zabudowa możliwa po wycięciu części lasu i otrzymaniu stosownych zgód. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie zespołu pałacowo-parkowo-folwarcznego przy skrzyżowaniu dróg z Żagania do Zielonej Góry i ze Starego Żagania do Jabłonowa. W innej ofercie w odległości kilkudziesięciu metrów proponujemy także 4 działki z warunkami zabudowy o łącznej powierzchni blisko 1,5 ha. Możliwa transakcja wiązana, przy której zaproponujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do współpracy!

Biuro Metrohouse razem we współpracy z ekspertem kredytowym Credipass proponują Państwu: BEZPŁATNĄ usługę badania zdolności kredytowej oraz dostępność do ofert kredytowania nieruchomości z kilkunastu wiodących banków w Polsce.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
650 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Stępień
Ekspert kredytowy Credipass
żagański, Dzietrzychowice
 Cena:  95 000 PLN
 Powierzchnia:   4 600  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Stępień

Kierownik