Lokal na wynajem, Warszawa, Bemowo, Chrzanów

Numer zlecenia REME294
10 000 PLN
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Stan techniczny nieruchomości:
Surowe
Struktura:
Rok budowy:
2017
Stan:
Surowe

Opis

Lokal w stanie deweloperskim, teren dwóch nowych, dużych osiedli mieszkaniowych. Bemowo, Chrzanów.

Lokal w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Nieruchomość położona jest na terenie dwóch, sąsiadujących dużych osiedli, nowe budownictwo.

W pobliżu liczne: sklepy spożywcze, przedszkola, żłobki, kawiarnie. Brak salonów urody, salonów fryzjerskich - dlatego tego typu działalność wydaje się być ciekawym pomysłem na biznes w tym miejscu. Oczywiście lokal nadaje się też pod inną działalność: bank, sklep, inne usługi.

Lokal posiada dużą, dobrze widoczną od ulicy witrynę zlokalizowaną przy jednym z głównych wejść na teren osiedla. Przed lokalem parking.

Lokal jest na skrzyżowaniu na którym powstanie stacja metra Chrzanów.

Ciekawa oferta warta obejrzenia. Zapraszamy na prezentację.

Jeśli szukasz lokalu w tej lub iinej okolicy skontaktuj się i zapytaj o inne lokale.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bemowo, Chrzanów
 Cena:  10 000 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Edyta Zielińska

Kierownik biura