Działka na sprzedaż, Zabrze

Numer zlecenia REMY820
281 590 PLN 290 za m2
Powierzchnia:
971 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
27x32

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Zabrze
Lokalizacja:
Zabrze
Powierzchnia:
971 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana w znakomitej lokalizacji w Zabrzu - Maciejów!!!

Działka o powierzchni 971 m. kw. w ofercie sprzedażowej wraz z działką sąsiadującą tworzą nam znakomite pole do manewru i inwestycji. Łączna powierzchnia tych działek to prawie trzy tysiące metrów kwadratowych. Działki są w pełni uzbrojone, a droga która prowadzi do nieruchomości jest asfaltowa.
Blisko działki znajduje się wiele atrakcji czy udogodnień dzięki czemu lokalizacja idealnie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi.
Została również podjęta uchwała o przebudowę drogi koło działki dzięki czemu lokalizacja będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.


Jeżeli szukasz miejsca pod budowę mini osiedla mieszkalnego a zależy Ci na znakomitej lokalizacji nie czekaj ani chwili!!! W tej okolicy działki znikają w mgnieniu oka!!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 926 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Zabrze
 Cena:  281 590 PLN
 Powierzchnia:   971  m2

Oskar Kuboń

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?