Lokal na wynajem, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia RENY093
600 PLN   738 PLN  
Powierzchnia:
15.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
3/5
Struktura:
Rok budowy:
1952
Stan:
Wysoki standard

Opis

BARDZO ATRAKCYJNA POWIERZCHNIA BIUROWA DO WYNAJMU W CENTRUM KATOWIC!!

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 15 m2 w centrum Katowic. Usytuowany jest na drugim piętrze pięciopięrowego biurowca i znakomicie nadaje się na lokalizcję małej firmy. Znajduje się w stanie do odświeżenia( w gestii właściciela). Centrum miasta posiada tą zaletę iż w niewielkiej odległości znajdują się banki, firmy, urzędy oraz inne instytucje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej, W czynszu uwzględnione są opłaty za media. Właściciel wymaga kaucji w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji.


Bardzo dobry standard, likalizacja oraz cena najmu (40,00 PLN netto/ m2 za miesiąc). W cenę wliczone są opłaty za zużyte media !!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  600 PLN
 Powierzchnia:   15.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Jacek Pszczółka

Kierownik biura