Świetnie zlokalizowany lokal - 5 min od metra!

Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Stara Praga

Numer zlecenia RENY847
10 000 PLN
Powierzchnia:
195.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Stan techniczny nieruchomości:
Wysoki standard
Struktura:
Rok budowy:
1920
Stan:
Wysoki standard

Opis

Przestronny lokal biurowy zlokalizowany w pięknej kamienicy 5 min piechotą od Metra Stadion Narodowy

Przedmiotem wynajmu jest lokal o powierzchni 190m2 zlokalizowany na terenie Pragi Północ znajdujący się na parterze oraz w podpiwniczeniu w odrestaurowanym budynku. Lokal składa się z 2 niezależnych powierzchni, w tym na parterze o powierzchni 94m2 oraz podpiwniczeniu o powierzchni 96m2. Każda z powierzchni posiada odrębne wejście, w tym lokal w podpiwniczeniu posiada odrębne wejście z zewnątrz bezpośrednio do budynku oraz wyposażany jest w wentylację mechaniczną.

Lokal ze względu na otwarty układ pomieszczeń umożliwia jego indywidualną i dowolną aranżację, dodatkowym atutem jest jego wysokość (lokal na parterze ponad 3m). W obu pomieszczeniach panuje niesamowity klimat.

W lokalu przeprowadzono kompleksowy / generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje (wodno-kanalizacyjne, grzewcze, elektryczne), a także położono nowe podłogi.

Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd każdym kierunku - tramwaje, autobusy, metro.

Lokal wolny od sierpnia!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Północ, Stara Praga
 Cena:  10 000 PLN
 Powierzchnia:   195.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Aleksandra Jarosz

Doradca ds. nieruchomości