Obiekt na wynajem, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia REWE839
18 700 PLN
Powierzchnia:
1 563.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Do wynajęcia duży obiekt pod Gastronomię, Hotel lub Centrum Szkoleniowe.

Obiekt znajduje się poza zgiełkiem miasta w sąsiedztwie lasów. Teren do wykorzystania na zewnątrz to ponad 7000 m2 z miejscami parkingowymi. Na zewnątrz ładna kostka wśród krzewów zielonych i trawy.
Budynek posiada jedno piętro na którym jest 12 pokoi wykorzystywanych wcześniej jako pokoje hotelowe. Dól obiektu to duży przestronny hol z recepcją i poczekalnią dla Gości , salą konferencyjną, taneczną. Łącza ilość pokoi to 30 szt. Obiekt ten jest idealny pod wynajem Gastronomi, hotelu ze Spa lub jako Obiekt szkoleniowy, szkołę lub przedszkole. Zapraszam do Prezentacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  18 700 PLN
 Powierzchnia:   1 563.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dorota Kierebińska

Doradca ds. nieruchomości