Lokal na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Stare Babice gm, Latchorzew

Numer zlecenia REZE988
667 000 PLN 7 164 za m2
Powierzchnia:
93.1 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2003

Opis

Przestronny lokal użytkowy w centrum Latchorzewa na aptekę,, sklep, małą hurtownię, oddział banku

Atrakcyjnie zlokalizowany, przestronny lokal użytkowy przy jednej z głównych ulic w Latchorzewie gmina Babice Stare usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego z dużą witryną. Powierzchnia 93 m2 na ogrodzonym, ale ogólnodostępnym terenie. Na zewnątrz znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów. Do lokalu przynależy jedno miejsce w parkingu podziemnym.
Lokal był do tej pory wykorzystywany na aptekę i jest przystosowany do prowadzenia tego rodzaju działalności. Ostatnio w lokalu była agencja Bank PKO. Nowy właściciel ma pełną swobodę aranżacji wnętrza w zależności od potrzeb. Większość ścian jest zbudowana z płyt K-G. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Lokal jest w dobrym stanie, wymaga lekkiego odświeżenia. Wewnątrz jest sala ekspozycyjna z głównym wejściem i witryną i kilka mniejszych pomieszczeń. 50 m do przystanku komunikacji publicznej. Zapraszam na prezentację. Jest możliwość zorganizowania prezentacji video w trybie zdalnym.

Świetna inwestycja na aptekę, lokal usługowy, małą hurtownię z działem handlowym, przedstawicielstwo firmy, sklep czy gastronomię. Pełna swoboda aranżacji wnętrza pod indywidualne potrzeby. Doskonała lokalizacja - blisko centrum miejscowości i komunikacji publicznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 767 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 868 PLN
Warszawski zachodni, Stare Babice gm, Latchorzew
 Cena:  667 000 PLN
 Powierzchnia:   93.1  m2
 Liczba pokoi:  13

Piotr Wypychowicz

Kierownik biura