Mieszkanie na wynajem, Legionowski, Legionowo, Marysieńki

Numer zlecenia RICU020
3 300 PLN   4 000 PLN  
Powierzchnia:
60.0 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
8/12
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
1980
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Legionowo
Ulica:
Marysieńki
Powierzchnia:
60.0 m2
Piętro:
8/12
Pokoje:
3
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Wielka płyta
Wysokość czynszu:
700 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Park/skwer
Parking:
Brak danych

Opis

Mieszkanie gotowe do zamieszkania o podwyższonym standardzie. Pokoje nie przechodnie.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania o podwyższonym standardzie. Pokoje nie przechodnie.Kuchnia niezależna z dużym oknem i widokiem na park. Pojemne szafy na ubrania, sprzęt rtv i agd na stanie. Łóżko małżeńskie w sypialni. Doskonały układ pomieszczeń ułatwia swobodne funkcjonowanie rodziny. Balkon, na którym można wypić poranną kawę, niewątpliwie jest atutem. Mieszkanie NIE jest zwierzolubne. Najem tylko OKAZJONALNY. Zapraszam na prezentacje, bo mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.Bliskość szkół, przedszkoli, żłobków, marketów, bazarku, urzędów. Dojazd do warszawy zajmuje zaledwie 20minut autem, autobusem czy koleją podmiejską.
Atrakcyjna nieruchomość.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania o podwyższonym standardzie. Pokoje nie przechodnie.Kuchnia niezależna z dużym oknem i widokiem na park. Pojemne szafy na ubrania, sprzęt rtv i agd na stanie. Łóżko małżeńskie w sypialni. Doskonały układ pomieszczeń ułatwia swobodne funkcjonowanie rodziny. Balkon.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Legionowski, , Legionowo, Marysieńki
 Cena:  3 300 PLN
 Powierzchnia:   60.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości