Obiekt na sprzedaż, Dzierżoniowski, Pieszyce gm, Rościszów

Numer zlecenia RIDU925
750 000 PLN 577 za m2
Powierzchnia:
1 300.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

3-kondygnacyjny budynek w Rościszowie u podnóża Gór Sowich.

Budynek po dawnym hotelu pracowniczym. Istnieje gotowy projekt, który przewiduje modernizację obiektu na hotel 3-gwiazdkowy lub dom seniora. Możliwość uzyskania co najmniej 55 miejsc hotelowych. Na parterze przewidziano recepcję, restaurację, salę bankietową, zaplecze kuchenne, salę konferencyjną oraz pomieszczenia biurowe.

Powierzchnia całkowita budynku wynosi ponad 1300 m2, powierzchnia działki to ponad 37 arów.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie stropy zostały wymienione na żelbetowe, w dużej części wykonano nowe ściany działowe, wymieniono okna w części restauracyjnej. Konstrukcja dachu w bardzo dobrym stanie, pokrycie dachowe do wymiany.
Do budynku doprowadzony prąd (3 fazy), własne ujęcie wody i szambo, przy budynku przyłącze gazowe.

Lokalizacja idealna na działalność gastronomiczno-hotelową (bliskość ośrodków narciarskich na Przełęczy Sokolej i szklaków turystycznych na Wielką Sowę) lub na dom seniora.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 112 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 937 PLN