Niezależny lokal w budynku przychodni

Lokal na sprzedaż, Kętrzyński, Kętrzyn gm, Kętrzyn

Numer zlecenia RIHE724
745 000 PLN 4 983 za m2
Powierzchnia:
149.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1980
Stan:
Normalny

Opis

Kętrzyn - lokal pod aptekę lub inne usługi medyczne.

Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 150 m2, przygotowany do prowadzenia apteki, innej działalności medycznej lub działalności powiązanej z usługami medycznymi.
Nieruchomość znajduje się w budynku funkcjonującej przychodni zdrowia. Obejmuje 7 gabinetów, pomieszczenia socjalne i przestrzeń usługowo-handlową.
Lokal w budynku użyteczności publicznej, położony jest na działce o powierzchni 4435 m2, uzbrojonej w prąd, wodę, kanalizację, telekomunikację i gaz. Z nieruchomością nabywane są udziały w gruncie.
Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokal posiada dwa wejścia - jedno wspólne z przychodnią i drugie niezależne wejście z zewnątrz budynku.
Obiekt położony jest w niewielkiej odległości od centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie budownictwa wielorodzinnego oraz przemysłowo-biurowego.


Zapraszamy do osobistego zapoznania się z nasza ofertą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 796 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Kętrzyński, Kętrzyn gm, Kętrzyn
 Cena:  745 000 PLN
 Powierzchnia:   149.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Mariola Łukowska-Juckiewicz

Lider sprzedaży