Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia RIJY805
3 500 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1990

Opis

Oferta dla firm,biur ,kancelarii.w Centrum Pruszkowa!

Lokal w budynku wolno stojącym ,parterowy z wejściem z ulicy. Duży ruch kołowy oraz pieszy.Duże okna witrynowe.Lokal przystosowany od razu do prowadzenia działalności. Możliwość dostosowania lokalu do swoich potrzeb.Miejsca parkingowe obok budynku.W lokalu założona została klimatyzacja,alarm. Okna to mocne szyby pancerne.Lokal posiada dwa odrębne wejścia, dzięki temu mogą być dwa odrębne lokale.Do dyspozycji najemcy są dwa poziomy ,parter i przyziemie.Propozycja dla banków,kancelarii,apteki,biuro rachunkowe,szkoła językowa,sklep,usługi,magazyn,siedziba firmy itp.

Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Agnieszka Kosykowska

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?