Duży Lokal usługowy 202 metry w Centrum Legionowa!

Lokal na sprzedaż, Legionowski, Legionowo

Numer zlecenia RIJY959
1 100 000 PLN 5 446 za m2
Powierzchnia:
202.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2000

Opis

Lokal usługowy o powierzchni 202 metry podzielony na 3 osobne lokale ( góra i dół) okazja!

Witam. Do zaoferowania posiadam lokal o łącznej powierzchni 202 metry, składający się z 3 lokali ( na parterze dwóch usługowych i na 1 piętrze lokalu mieszkalnego o powierzchni 93 metry tuż przy ulicy w sąsiedztwie innych lokali usługowych. Miejsca postojowe do lokali są również własnością jak i obszar przy lokalach. Lokal posiada instalację wentylacyjną oraz wodno kanalizacyjną, ogrzewanie oraz zaplecze. Lokal położony jest wśród dużych osiedli mieszkaniowych.Na ten moment w lokalu jest fryzjer który jest już 10lat - nowy nabywca ma możliwość zostawienia fryzjera, ale oczywiście nie jest to konieczne. Lokal przystosowany pod różnego rodzaju działalności usługowe - świetny zarówno na biuro jak i na gastronomie. Okolica czysta i zadbana. W pobliżu szkoły i przedszkola, lidl, księgarnia, przychodnia. Cena atrakcyjna! Okazja!

Lokal położony jest wśród dużych osiedli mieszkaniowych.W jednym z lokali bardzo dobrze prosperujący fryzjer. Lokal przystosowany pod różnego rodzaju działalności usługowe - biurowe, gastronomiczne i inne. Jeżeli potrzebujesz lokalu o dużej powierzchni w bardzo dobrej lokalizacji to Zapraszam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 081 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Domańska
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, , Legionowo
 Cena:  1 100 000 PLN
 Powierzchnia:   202.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Monika Wilkosz

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?