Obiekt na sprzedaż, Krosno pow, Krosno gm, Krosno

Numer zlecenia RIKU433
1 490 000 PLN 4 474 za m2
Powierzchnia:
333.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Oferuję na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 333m2, znajdujący się na 26 arowej działce.

Prezentowana nieruchomość to wolno stojący obiekt mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 333m2, zlokalizowany w Krośnie na 14 arowej działce.Do nieruchomości przynależą również dwie niezabudowane działki o powierzchni łącznej 12 arów, które są przeznaczone na zabudowę jednorodzinną lub na usługową. Działka łącznie ma 26 arów i kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 148 na 21 metrów. Obecnie cześć budynku przeznaczona jest pod działalność handlową, natomiast na pierwszym piętrze znajdują się biura. W pozostałej części prowadzona jest również własna działalność od 2007 roku oraz duży parking obłożony kostką brukową i utwardzony plac, który jest objęty monitoringiem i alarmem.
Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze o dużym natężeniu ruchu, zapewniając tym samym stały dochód oraz możliwości rozbudowy istniejącej już infrastruktury.
Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja, dzięki której uzyskujemy potencjał na prowadzenie własnego biznesu. Zapraszam również na prezentację nieruchomości w celu lepszego zapoznania się z ofertą.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 591 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krosno pow, Krosno gm, Krosno
 Cena:  1 490 000 PLN
 Powierzchnia:   333.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Kamil Tomkowicz

Ekspert ds. nieruchomości