Obiekt na wynajem, Gdański, Pruszcz Gdański gm, Jagatowo

Numer zlecenia RILI344
10 000 PLN
Powierzchnia:
430.5 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Doskonałe miejsce na każdy rodzaj działalności. Dwa budynki do dowolnej aranżacji na dużej działce.

Nieruchomość (działka i budynki) znajduje się 20 minut samochodem od Gdańska, w pobliżu jest przystanek autobusowy. Dogodność dojazdu, a zarazem duża przestrzeń – to główne atuty tego miejsca. Na dużej działce (4322 m²) znajdują się wyremontowane i ocieplone budynki (w 2012 r.) z instalacją grzewczą (ogrzewanie olejowe) i zainstalowanym systemem alarmowym, przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej: magazyn, warsztat, produkcja, usługi, biura.
Główny budynek o powierzchni 129,5 m² składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Drugi budynek o powierzchni 301 m² składa się z 6 pomieszczeń z możliwością dowolnego ich podzielenia, łazienki, zaplecza socjalnego, część budynku jest podpiwniczona, część posiada też strych. Doprowadzone i podłączone media: woda, prąd (siła, przełącznik sieć-agregat) kanalizacja, na etapie projektu jest linia światłowodowa. Na ogrodzonym terenie znajduje się parking.

Istnieje również możliwość zakupu nieruchomości. Zapraszam na prezentację. Biuro Nieruchomości Metrohouse.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Gdański, Pruszcz Gdański gm, Jagatowo
 Cena:  10 000 PLN
 Powierzchnia:   430.5  m2
 Liczba pokoi:  2

Beata Nowak

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?