Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Grochów

Numer zlecenia RILY002
5 000 PLN   5 500 PLN  
Powierzchnia:
77.5 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
1/10
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2009
Stan:
Normalny

Opis

Świetne miejsce na niewielkie biuro, kancelarię, pracownię czy placówkę medyczną

Prestiżowy budynek w bardzo dobrej lokalizacji. W pełni wyposażony lokal przekształcony ze sporego mieszkania w którym dokonano szeregu zmian. Stworzono powierzchnię "open space", a jej ramach niewielką salkę konferencyjną. Z hallu wyodrębniono recepcją. Jest gabinet "Menedżera" i dodatkowy pokój dla osoby potrzebującej własnej przestrzeni. Kuchnia i łazienka zostały "zaadoptowane" dla potrzeb niewielkiego biura. Dodatkowym atutem jest fakt, że cała powierzchnia może być niemal dowolnie przearanżowana.
I to wcale nie musi być biuro

Można sobie wyobrazić kancelarię prawniczą, pracownię artystyczną, gabinet lekarski czy stomatologiczny a nawet wynajem krótkoterminowy jedno apartamentowy lub wielopokojowy. To przecież było kiedyś mieszkanie. Może ktoś będzie chciał przywrócić temu miejscu jego pierwotny charakter?

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Grochów
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   77.5  m2
 Liczba pokoi:  8

Andrzej Wolski

Broker nieruchomości