Obiekt na sprzedaż, Legionowski, Nieporęt gm, Nieporęt

Numer zlecenia RIQA604
15 500 000 PLN 8 965 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Piękna posiadłość w Nieporęcie. Na terenie
13 tys. ogrodzonej działki znajduje się piętrowy, nowy hotel, dom z 2008 r. oraz hala. Teren ogrodzony i zagospodarowany.

Dom jest piętrowy, wykończony w wysokim standardzie zbudowany według projektu Archetonu "Saga". W budynku znajduje się solarium i dwie sauny, na podłodze parkiet z 6 rodzajów drewna, w kuchni sprzęt agd firmy Smeg. Okna kuloodporne, zimowy ogród to dodatkowe atuty domu.
Posiadłość pełni funkcję siedliskową a jednocześnie działalności gospodarczej. Budynek hotelowy jest w stanie deweloperskim. Elewacja zewnętrzna na bazaltowej podmurówce. Szambo pod restaurację z komorą tłuszczową. Własne ujęcie wody (studnia głębinowa 70 m.) W obiekcie zaplanowano 24 pokoje hotelowe w tym 2 apartamenty. Jest poza tym część recepcyjno socjalna o pow. 100 m2 na parterze i piętrze. W obiekcie zastosowano materiały wysokiej jakości oraz ogrzewanie podłogowe.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
64 311 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Kamil Wojtczak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
330 927 PLN