Działka na sprzedaż, Nowodworski, Leoncin gm, Wilków Polski

Numer zlecenia RIRA313
350 000 PLN 14 za m2
Powierzchnia:
25 000 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Powierzchnia :
25000

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Wilków Polski
Lokalizacja:
Wilków Polski
Powierzchnia:
25 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Jedyna taka działka w tej okolicy, z tak niską ceną,częściowo pod miejscowym planem zagospodarowania

Działka oferowana z działką przyległą stanowiącą łącznie powierzchnie 5ha. Cena podana jest natomiast za 2,5ha-gdyż każda działka ma innego właściciela. działka płaska, porośnięta drzewami, olszakami, wierzbami, brzozą. Nieruchomość swój obręb ma od Wilkowa Polskiego aż po Michałów koło Leoncina, aż do drogi, która w planach gminy Leoncin będzie asfaltową, którą można dojechać do działek "Muzyków".
Działka/działki są częściowo pod MPZP, więc będzie można po scaleniu podzielić ją na działki po 3000m2. W odległości około 1km znajduje się Market, szkoła, przedszkole, żłobek, Kościół, Ośrodek Zdrowia. Dojazd do warszawy zajmuje około 45 minut autem. Okolica rozwijająca się i ciesząca się dużym zainteresowaniem i budową domów. Zapraszam na prezentację.

Działka oferowana z działką przyległą stanowiącą łącznie powierzchnie 5ha. Cena podana jest natomiast za 2,5ha-gdyż każda działka ma innego właściciela. działka płaska, porośnięta drzewami, olszakami, wierzbami, brzozą. Nieruchomość swój obręb ma od Wilkowa Polskiego aż po Michałów koło Leoncina.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 394 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Leoncin gm, Wilków Polski
 Cena:  350 000 PLN
 Powierzchnia:   25 000  m2

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości