Obiekt na sprzedaż, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Słomczyn

Numer zlecenia ROFU709
3 700 000 PLN 2 989 za m2
Powierzchnia:
1 238.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Zakład produkcyjny nowo wybudowany do aranżacji według własnych potrzeb

Obiekt wybudowany jako budynek produkcyjny 2-kondygnacyjny o łącznej powierzchni 1.250 m2, wybudowany do stanu deweloperskiego ale nie uruchomiono w nim produkcji. Projektowany jako Zakład produkcji opakowań wraz z drukarnią. Zaawansowanie budowy ocenione przez rzeczoznawcę to 85%. Na obecnym etapie możliwość dowolnej aranżacji i przeznaczenia. Zarówno produkcyjnego jak i usługowego. Nie wyposażono obiektu w maszyny i urządzenia.
Obiekt zlokalizowany na terenie przewidzianym w MPZP pod usługi o symbolu U1. Duża działka o powierzchni 6200 m2 zapewnia możliwość zorganizowania własnego parkingu dla samochodów i/lub ...ogrodu. Obiekt ma bezpośredni dostęp do ruchliwej drogi wojewódzkiej 724. Lokalizacja 4 km od Konstancina-Jeziorny, 7 km od POW i 15 km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd samochodem lub autobusem MZA

Obiekt nie użytkowany jako produkcyjny, możliwość adaptacji nawet na Pensjonat czy Dom opieki

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 352 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
87 854 PLN
Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Słomczyn
 Cena:  3 700 000 PLN
 Powierzchnia:   1 238.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Grażyna Kolińska_

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?