Działka na sprzedaż, Wejherowski, Gościcino

Numer zlecenia ROHO605
260 000 PLN 211 za m2
Powierzchnia:
1 232 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
46x39x46x33

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Gościcino
Lokalizacja:
Gościcino
Powierzchnia:
1 232 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Niesamowicie zlokalizowana działka budowlana z pięknym widokiem na okoliczne wzgórza Działka na Astrowej łączy w sobie atrakcyjną lokalizację blisko jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Gościcinie i piękny widok z góry na okoliczne osiedla. Jest to doskonała propozycja dla osób planujących dom jednorodzinny w pięknie wyeksponowanym miejscu. Wielkość działki to 1232 m2 i jest nachylona . Posiada warunki zabudowy oraz doprowadzone wszystkie media. Serdecznie polecamy! Gościcino to jedna z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania na Kaszubach. Doskonale skomunikowana z Trójmiastem, z bliskim dostępem do tras wycieczkowych oraz obiektów rekreacyjnych jest wspaniałym wyborem na miejsce do życia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 778 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Gościcino
 Cena:  260 000 PLN
 Powierzchnia:   1 232  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamila Pawlik

Doradca
Rating: 4.5 ?